O nas - mijamysie.pl

Gry „Mijamy się” to owoc pracy dwóch mam – trenera komunikacji i pedagoga. Od wielu lat obie w różny sposób pomagamy ludziom lepiej się dogadywać z sobą i innymi. Jedna robi to na sali szkoleniowej, druga w gabinecie terapeutycznym. Obie marzyłyśmy, aby każda rodzina miała możliwość podczas wspólnej zabawy budować siłę psychiczną i tworzyć dobre relacje w miłej i bezpiecznej atmosferze.

Poznałyśmy się na szkoleniu, które doskonaliło nasze umiejętności korzystania z kart metaforycznych. Okazało się, że obie jesteśmy pasjonatkami gier planszowych, a szczególnie przenoszenia mechanizmów znanych z gier do rzeczywistego świata, aby zmieniać ludzkie zachowania. Podczas pierwszej rozmowy narodziła się wzajemna sympatia i nić porozumienia, co niebawem zaowocowało pomysłem stworzenia wspólnej gry. Tak powstała gra „Mijamy się Junior”.

Naszą motywacją do dalszego działania są liczne opinie graczy, które mówią o skuteczności naszych gier. A przecież naszym marzeniem było stworzenia narzędzia, które ułatwi ludziom porozumiewanie się z sobą i innymi.

Zapraszamy do świata gier MIJAMY się, świata który zmienia zachowania na lepsze.

 

Ela i Danka

Shopping Cart